Cennik
Wysoka 137 37-100 Łańcut woj. Podkarpackie

GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE WILK

Drzewa i krzewy liściaste i iglaste, Trawy, Byliny, Drzewka owocowe

Drzewa liściaste:
Lp Nazwa Łacińska Nazwa Polska
1 Acer campestre ‘Carnival’ Klon polny
2 Acer campestre ‘Postelense’ Klon polny
3 Acer negundo ‘Flamingo’ Klon jesionolistny
4 Acer negundo ‘Odessanum’ Klon jesionolistny
5 Acer platanoides ‘Crimson Sentry’ Klon zwyczajny
6 Acer platanoides ‘Drummondii’ Klon zwyczajny
7 Acer platanoides ‘Globosum’ Klon zwyczajny
8 Acer platanoides ‘Princeton Gold’ Klon zwyczajny
9 Acer platanoides ‘Royal Red’ Klon zwyczajny
10 Acer platanoides ‘Paldiski’ Klon zwyczajny
11 Acer pseudoplatanus ‘Brillantissimum’ Klon jawor
12 Acer pseudoplatanus ‘Esk Sunset’ Klon jawor
13 Betula pendula ‘Golden Cloud’ Brzoza brodawkowata
14 Betula pendula ‘Purpurea’ Brzoza brodawkowata
15 Betula pendula ‘Youngii’ Brzoza brodawkowata
16 Carpinus betulus ‘Pendula’ Grab pospolity
17 Catalpa bignonioides ‘Aurea’ Surmia bignoniowa
18 Catalpa bignonioides ‘Nana’ Surmia bignoniowa
19 Catalpa bignonioides ‘Purpurea’ Surmia pośrednia
20 Crataegus monogyna ‘Compacta’ Głóg jednoszyjkowy
21 Crataegus x media ‘Paul’s Scarlet’ Głóg pośredni
22 Fagus sylvatica ‘Dawyck Purple’ Buk pospolity
23 Fagus sylvatica ‘Purple Fountain’ Buk pospolity
24 Fagus sylvatica ‘Purpurea Pendula’ Buk pospolity
25 Fraxinus excelsior ‘Crispa’ Jesion wyniosły
26 Fraxinus excelsior ‘Nana’ Jesion wyniosły
27 Fraxinus pennsylvanica’ Jesion pensylwański
28 Laburnum x watereri ‘Vossii’ Złotokap Waterera
29 Liliodendron tulipifera ‘Aureomarginatum’ Tulipanowiec amerykański
30 Malus baccata ‘Pendula’ Jabłoń jagodowa
31 Malus baccata ‘Royal Pendula Jabłoń jagodowa
32 Malus ‘Dolgo’ Jabłoń rajska
33 Malus ‘Golden Hornet’ Jabłoń rajska
34 Malus ‘Ola’ Jabłoń rajska
35 Malus ‘Royalty’ Jabłoń rajska
36 Morus alba ‘Pendula’ Morwa biała
37 Platanus x hispanica Platan klonolistny
38 Platanus x hispanica ‘Alphen’s Globe’ Platan klonolistny
39 Populous deltoides ‘Purple Tower’ Topola amerykańska
40 Prunus cerasifera ‘Pissardii’ Śliwa wiśniowa
41 Prunus serrulata ‘Royal Burgundy’ Wiśnia piłkowana
42 Prunus virginiana ‘Shubert’ Czeremcha wirginijska
43 Quercus palustris ‘Green Dwarf’ Dąb błotny
44 Quercus robur ‘Argenteomarginata’ Dąb szypułkowy
45 Quercus robur ‘Atropurpurea’ Dąb szypułkowy
46 Quercus robur ‘Fastigiate Koster’ Dąb szypułkowy
47 Quercus robur ‘Pendula’ Dąb szypułkowy
48 Robinia x margaretta ‘Pink Cascade’ Robinia Małgorzaty
49 Robinia pseudoacacia ‘Rozynskiana’ Robinia akacjowa
50 Robinia pseudoacacia ‘Twisty Baby’ Robinia akacjowa
51 Robinia pseudoacacia ‘Umbraculifera’ Robinia akacjowa
52 Sophora japonica ‘Pendula’ Sofora chińska
53 Sorbus aucuparia ‘fastigiata’ Jarząb pospolity
54 Sorbus aucuparia ‘Pendula’ Jarząb pospolity
55 Tilia cordata ‘Nana’ Lipa drobnolistna
56 Tilia x europaea ‘Wratislaviensis’ Lipa holenderska
57 Ulmus ‘Camperdownii’ wiąz