Wysoka 137 37-100 Łańcut woj. Podkarpackie

GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE WILK

Drzewa i krzewy liściaste i iglaste, Trawy, Byliny, Drzewka owocowe

O Firmie
 

Nasza szkółka została założona w 1987 roku i jest firmą rodzinną. Znajduje się w miejscowości WYSOKA niedaleko Łańcuta ( Zobacz na mapie ). Powstała z zamiłowania do roślin i chęci działania w branży ogrodniczej. Początkowo produkowaliśmy głównie drzewka owocowe. W kolejnych latach rozpoczęliśmy  produkcję materiału ozdobnego.

Produkujemy drzewka owocowe w ilości 150 tys. sztuk rocznie. Największą część produkcji stanowią drzewka jabłoni. Oferujemy także: brzoskwinie, grusze, czereśnie, morele, nektaryny, śliwy i wiśnie.

Szkółka należy do Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy czyli producentów najwyższej jakości materiału szkółkarskiego w związku z tym dysponujemy odmianami licencyjnymi stowarzyszenia.  Produkujemy drzewka o sprawdzonej zdrowotności i gwarantujemy oryginalność odmian licencyjnych .

Specjalizacją naszej szkółki są drzewa i krzewy liściaste w większości formy szczepione produkowane w gruncie i w doniczkach. Zajmujemy się również produkcją roślin iglastych, traw i bylin.  

Co roku staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów, oferując nowe odmiany i najwyższą jakość naszych roślin. Aby ułatwić dobór roślin naszym klientom chętnie służymy pomocą w aranżacji ogrodów.

Zakupy wspieramy fachowym doradztwem popartym wieloletnią praktyką.